Ліцензоване кадрове агенство
Вакансії
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.
UA
RU
Ліцензоване кадрове агенство
Головна
Послуги
Контакти
Новини
Відгуки
Про нас
Вакансії

Вакансії Europe Service в Польщі

Вид договору

За офіційною статистикою, кожного року тисячі українців емігрують в Польщу з метою покращити своє матеріальне становище. Порівняно з Україною, в Польщі завжди можна відшукати для себе бажану вакансію з високою та стабільною зарплатою.

Не зважаючи на освіту та стаж, всі бажаючі мають змогу реалізуватися в робочій спеціальності, де досвід не такий вже й важливий. Польські роботодавці пропонують іноземцям-сусідам вигідні умови, деякі з них, навіть готові безкоштовно або за символічну плату надавати житло, їжу.

Робота в Польщі – чудовий шанс покращити власне життя і реалізувати заповітні мрії! Цікаво?

Найпопулярніші вакансії в Польщі

Ви не знаєте яку посаду хочете? Широкий список запропонованих вакантних місць неодмінно допоможе визначитися!

Сфера роботи в Польщі може бути найрізноманітнішою – саме це і приваблює наших співвітчизників. Існують вакансії чоловічі, жіночі або для сімейних пар. В державі ЄС створені всі умови для того, щоб українці успішно розвивалися в потрібному напрямку і стрімко йшли вгору по кар'єрних сходах.

Різноробочі професії завжди були і залишаються самими популярними. Користуються попитом сезонні роботи, на які часто їздять студенти, і ті, хто не може надовго залишити свою родину. При великому бажанні, за допомогою агентства, можна відшукати чудовий варіант.

Найбільшим попитом і популярністю користуються вакансії в Польщі, які не вимагають вищої освіти і досвіду роботи – це сфера будівництва, торгівлі, збір врожаю, працівники заводів, складів/фабрик, вантажники. До чоловічих вакансій відносяться: слюсарі, охоронці, водії, електрики, зварювальники. Для жіночої половини запропонований не менш широкий асортимент: доглядальниці, няні, домашні робітниці, швачки тощо.

Дуже легко зможуть підібрати для себе омріяну посаду і фахівці з дипломами високого ступеня: IT-технології, інженери, архітектори, медпрацівники, дизайнери. На нашому сайті завжди зможете побачити безліч цікавих пропозицій!

Чому українці бажають працювати в Польщі?

Робота в Польщі – чудова можливість не тільки поліпшити власний добробут, а й побачити іншу культуру, країну. Все більше і більше наших земляків їде на заробітки саме до Польщі і на це є серйозні підстави.  

За офіційними даними вже понад мільйона українців успішно працюють на території Польщі. Багато українців навіть не збираються повертатися на батьківщину, забирають родину і живуть в державі, де рівень життя набагато краще, ніж у нас. У Польщі розвинена економіка, відкривається дуже багато підприємств різних сфер, тому знайти вакансію для себе – реально!

- Допоможемо знайти потрібну вакансію саме для Вас, враховуючи індивідуальні вимоги та побажання, сімейний стан.

- Оформимо пакет всіх необхідних документів для офіційного працевлаштування та виїзду за кордон.

- Гарантуємо постійний інформаційний супровід, до моменту завершення візи.

Безпосередньо спілкуємося з польськими роботодавцями, що дозволяє клієнтам отримати відповіді на всі свої запитання. Працюємо, спираючись на польські та українські законодавства, укладаємо зручний для клієнта договір працевлаштування.

Зробимо все можливе, щоб Ви успішно побудували омріяну кар'єру на території Польщі та придбали для себе цінний досвід. Допоможемо офіційно працевлаштуватися, незалежно від того, яка у Вас освіта, мовні знання та досвід роботи. Головне, що від Вас потребується - бажання працювати і заробляти гроші. Залишайте заявки на сайті, з нашою допомогою Ви неодмінно підберете бажану вакансію!

 

 

Запитання про роботу в Польщі

Які вакансії на роботу в Польщі користуються найбільшим попитом серед українців❓

Найчастіше українці шукають роботу в Польщі, яка не висуває вимог до рівня освіти та не потребує досвіду. Популярними є такі роботи: збирач овочів або фруктів, сортувальник, прибиральниця, офіціант, різноробочий на будівництві тощо.

Скільки в середньому можна заробити в місяць у Польщі❓

Розмір середньої заробітної плати на найпопулярніших професіях в Польщі у 2020 році коливається від 900 до 1100 доларів США. На більш престижних роботах для працівників з освітою та фаховим досвідом вона може бути вищою.

Яка робота для чоловіків є в Польщі❓

Найчастіше чоловіки влаштовуються вантажниками,різноробочими на будівництві, електриками на зварниками.

Яка робота є в Польщі для жінок❓

Найчастіше жінки влаштовуються прибиральницями, пакувальницями або сортувальницями продукції на заводі, а також сезонними працівницями на плантації овочів або фруктів.

Скільки коштує проживання в Польщі❓

Переважна більшість польських працедавців пропонує для українських робітників безкоштовне проживання. Це можуть бути помешкання, розташованих неподалік від місця роботи, по 6-8 чоловік в кімнатах типу гуртожитку або хостелу.

Які переваги та недоліки є у роботи в Польщі❓

Серед переваг варто відзначити простоту процесу працевлаштування та хорошу зарплатню. Серед недоліків – сум за домівкою, родиною, а також небезпека натрапити на шахраїв при спробах знайти роботу в Польщі самостійно.

 

Отримати консультацію
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо за декілька хвилин
Підібрати вакансію
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо Вам за декілька хвилин