Робота в Польщі для українців

Спільноти українців за кордоном
Актуальні новини та вакансії від прямих роботодавців у вас в телефоні

робота в польщі

За офіційною статистикою, кожного року тисячі українців емігрують в Польщу з метою покращити своє матеріальне становище. Порівняно з Україною, в Польщі завжди можна відшукати для себе бажану вакансію з високою та стабільною зарплатою.

Не зважаючи на освіту та стаж, всі бажаючі мають змогу реалізуватися в робочій спеціальності, де досвід не такий вже й важливий. Польські роботодавці пропонують іноземцям-сусідам вигідні умови, деякі з них, навіть готові безкоштовно або за символічну плату надавати житло, їжу.

Робота в Польщі – чудовий шанс покращити власне життя і реалізувати заповітні мрії! Цікаво?

Найпопулярніші вакансії в Польщі

Ви не знаєте яку посаду хочете? Широкий список запропонованих вакантних місць неодмінно допоможе визначитися!

Сфера роботи в Польщі може бути найрізноманітнішою – саме це і приваблює наших співвітчизників. Існують вакансії чоловічі, жіночі або для сімейних пар. В державі ЄС створені всі умови для того, щоб українці успішно розвивалися в потрібному напрямку і стрімко йшли вгору по кар'єрних сходах.

Різноробочі професії завжди були і залишаються самими популярними. Користуються попитом сезонні роботи, на які часто їздять студенти, і ті, хто не може надовго залишити свою родину. При великому бажанні, за допомогою агентства, можна відшукати чудовий варіант.

Найбільшим попитом і популярністю користуються вакансії в Польщі, які не вимагають вищої освіти і досвіду роботи – це сфера будівництва, торгівлі, збір врожаю, працівники заводів, складів/фабрик, вантажники. До чоловічих вакансій відносяться: слюсарі, охоронці, водії, електрики, зварювальники. Для жіночої половини запропонований не менш широкий асортимент: доглядальниці, няні, домашні робітниці, швачки тощо.

Дуже легко зможуть підібрати для себе омріяну посаду і фахівці з дипломами високого ступеня: IT-технології, інженери, архітектори, медпрацівники, дизайнери. На нашому сайті завжди зможете побачити безліч цікавих пропозицій!

Чому українці бажають працювати в Польщі?

Робота в Польщі – чудова можливість не тільки поліпшити власний добробут, а й побачити іншу культуру, країну. Все більше і більше наших земляків їде на заробітки саме до Польщі і на це є серйозні підстави.  

За офіційними даними вже понад мільйона українців успішно працюють на території Польщі. Багато українців навіть не збираються повертатися на батьківщину, забирають родину і живуть в державі, де рівень життя набагато краще, ніж у нас. У Польщі розвинена економіка, відкривається дуже багато підприємств різних сфер, тому знайти вакансію для себе – реально!

- Допоможемо знайти потрібну вакансію саме для Вас, враховуючи індивідуальні вимоги та побажання, сімейний стан.

- Оформимо пакет всіх необхідних документів для офіційного працевлаштування та виїзду за кордон.

- Гарантуємо постійний інформаційний супровід, до моменту завершення візи.

Безпосередньо спілкуємося з польськими роботодавцями, що дозволяє клієнтам отримати відповіді на всі свої запитання. Працюємо, спираючись на польські та українські законодавства, укладаємо зручний для клієнта договір працевлаштування.

Наша компанія Europe Service зробить все можливе, щоб Ви успішно побудували омріяну кар'єру на території Польщі та придбали для себе цінний досвід. Допоможемо офіційно працевлаштуватися, незалежно від того, яка у Вас освіта, мовні знання та досвід роботи. Головне, що від Вас потребується - бажання працювати і заробляти гроші. Залишайте заявки на сайті, з нашою допомогою Ви неодмінно підберете бажану вакансію!

Офіційна робота в Польщі дасть кожному з Вас безліч можливостей. Ви отримаєте робоче місце зі зручним графіком роботи і високою стабільною зарплатнею. Обрана робота фіксується за Вами на той період, що вказаний в робочому договорі. Наше агентство не тільки допоможе відшукати бажану вакансію, але і заощадить час і зусилля.

Робота на території Польщі доступна для чоловіків, жінок (з дітьми) і сімейних пар. Наше агентство завжди прагне підібрати вакансію, яка клієнту найближче. Запропонуємо найбільш цікаві та вигідні варіанти в найпопулярніших містах Польщі: Варшаві, Любліні, Щецині, Гданську, Кракові та ін.

Відшукавши вакансію своєї мрії, необхідно подбати про відкриття візи і про свою безпеку (страховку). Агентство Europe Service виконає все найліпшим шляхом, зберігаючи Ваш спокій і нерви. Досвідчені фахівці завжди враховують вимоги клієнтів.

 

Польська, Шенгенська віза

 

На сьогоднішній день, працювати за кордоном стало дуже вигідно і привабливо для багатьох мігрантів з України та інших країн. Великий вибір вакансій, високі заробітні плати і навіть відсутність досвіду роботи дає чудову можливість кожному бажаючому зробити свій правильний вибір. Щоб можна було працювати тривалий період часу, знадобиться Польська віза для роботи.

Шенгенська віза - багатофункціональна, так як дозволяє працювати не тільки в Польщі, а й в інших державах, де діє Шенген. Висококваліфіковані співробітники нашого кадрового агентства допоможуть надійно та якісно оформити робочу візу для Польщі. Незалежно від того, в якому куточку України Ви проживаєте, ми надаємо кваліфіковану допомогу кожному з Вас.

Співробітники нададуть детальну інформацію, розкажуть які документи необхідно зібрати, щоб оформити робочу візу в Польщу. Оформлення запрошень для влаштування на роботу, наша фірма візьме на себе, тому Вам не потрібно буде шукати родичів і друзів в Польщі. Наступний етап – підписання договору праці польського роботодавця і потенційного працівника. Список всіх відкритих вакансій, які регулярно оновлюються, можна знайти на нашому сайті. Заздалегідь будете проінформовані про умови і оплату праці. Вирушаючи до Польщі, вже будете повністю підготовлені і зможете відразу приступати до виконання своїх робочих обов'язків – це надасть впевненості в собі.

 

Візи інших типів

 

Кадрове агентство Europe Service пропонує послуги з оформлення інших типів віз, що дають змогу виїжджати до Польщі і Європейський Союз.

• Національна віза (тип D) - термін дії - 180-360 днів. Це один з найпоширеніших документів, який оформляється в Польському консульстві.

• Робоча. Відкривається тільки по запрошенню польського роботодавця. Стандартний термін дії даного документа - 180 днів. При бажанні начальник може надати повторне запрошення, цим самим, продовжуючи термін дії.

• Туристична. Найоптимальніша для всіх прихильників подорожей. За умовою, за цією ж візою на території іншої країни можна бути не більше, ніж 30 днів.

• Шопінг-віза. (Для закупівель). Відкривається спеціально для мети шопінгу. Щоб її оформити не буде потрібно багато документів, тільки найосновніші. Термін дії не повинна перевищувати 7 днів. Але зате наступне відкриття візи даного типу дасть можливість перебувати на території країни 180-360 днів.

• Гостьова. Дає право перебувати в чужій країні з метою відвідати родичів і друзів.

• Бізнес-віза. Різновид Шенгенської, тому дає можливість перетинати кордон кілька разів. Призначена для того, щоб налагодити робочі відносини і зв'язки між компаніями або приватними особами.

• Студентська. Підходить тільки для абітурієнтів, мета яких, вступити в польський вищий навчальний заклад.

Перш ніж відкрити візу, порадьтеся з фахівцем, щоб упевнитися, що обрали правильний тип візи, можливо, знайдеться більш вигідний варіант.

 

Страховка для Польської і Шенгенської візи

 

 

Страховка для польської візи - це обов'язковий документ, без якого не можна оформити візу будь-якого типу і в'їхати на територію Польщі. Наявність даного договору суворо перевіряється в польському консульстві і на митній службі. Відсутність даного документа призводить до відмови видачі візи або великого грошового штрафу під час перетину кордону. Дана страховка є гарантією повного супроводу хворого від місця отримання травми до державного медичного закладу, де компанія покриває всі витрати на лікування.

Кадрове агентство Europe Service забезпечить кожного свого клієнта надійною страховкою, в залежності від мети відвідування Польщі. Вартість оформлення даного документа буде залежати від наступних факторів і нюансів: терміну дії, віку людини і групи ризику.

 

Запитання про роботу в Польщі

Які вакансії на роботу в Польщі користуються найбільшим попитом серед українців❓

Найчастіше українці шукають роботу в Польщі, яка не висуває вимог до рівня освіти та не потребує досвіду. Популярними є такі роботи: збирач овочів або фруктів, сортувальник, прибиральниця, офіціант, різноробочий на будівництві тощо.

Скільки в середньому можна заробити в місяць у Польщі❓

Розмір середньої заробітної плати на найпопулярніших професіях в Польщі у 2022 році коливається від 900 до 1100 доларів США. На більш престижних роботах для працівників з освітою та фаховим досвідом вона може бути вищою.

Яка робота для чоловіків є в Польщі❓

Найчастіше чоловіки влаштовуються вантажниками,різноробочими на будівництві, електриками на зварниками.

Яка робота є в Польщі для жінок❓

Найчастіше жінки влаштовуються прибиральницями, пакувальницями або сортувальницями продукції на заводі, а також сезонними працівницями на плантації овочів або фруктів.

Скільки коштує проживання в Польщі❓

Переважна більшість польських працедавців пропонує для українських робітників безкоштовне проживання. Це можуть бути помешкання, розташованих неподалік від місця роботи, по 6-8 чоловік в кімнатах типу гуртожитку або хостелу.

Які переваги та недоліки є у роботи в Польщі❓

Серед переваг варто відзначити простоту процесу працевлаштування та хорошу зарплатню. Серед недоліків – сум за домівкою, родиною, а також небезпека натрапити на шахраїв при спробах знайти роботу в Польщі самостійно.