UA

Робота в Щецині

Error get alias
робота в щецині для українців

Бажаєте виїхати до Польщі? Тоді, мабуть, Ви чули про місто Щецин! Це місто  розташоване на північному сході країни та гостинно приймає українців. Тут кожен бажаючий зможе самореалізуватися і збільшити свій капітал: величезний і різноманітний ринок праці вимагає, як дипломованих фахівців, так і некваліфікованих працівників.

Старовинна архітектура міста вплинула на те, що місто стали називати маленьким Парижем, тому в цьому населеному пункті активно розвинена сфера туризму, тому завжди є вакансії на обслуговуючий персонал. Навіть якщо Ви не знаєте польської мови, для Вас всерівно знайдеться високооплачувана робота, яка принесе стабільний дохід.

Щецин вважається промисловим центром всієї польської держави, тому тут потрібні робітники багатьох сфер. Спільно з сусіднім Свіноуйсьце вони утворили один з найбільших в країні портових комплексів, що розмістився на Балтійському морі. Розташовані в Щецині портові, машинобудівні, нафтохімічні і інші виробництва, які постійно потребують робочої сили.

Робота в Щецині для українців відрізняється різноманітністю: вакансії для громадян України знайдуться практично в усіх сферах. Якщо з яких-небудь причин не приваблює робота на виробництві, можна відшукати вакантне місце в будівництві, сільськогосподарському підприємстві.

Як офіційно працевлаштуватися в Щецині

Найчастіше наші співвітчизники шукають або постійну, або сезонну роботу на території Польщі. Трудові умови там хороші, місцеві закони дозволяють працювати офіційно і отримувати за свою працю гідну винагороду.

Самостійно їхати працювати за кордон дуже складно і дуже небезпечно, так як зараз багато аферистів. Найкраще, працевлаштуватися за допомогою надійних компаній, які інформаційно супроводжують.

Наше кадрове агентство достовірно проінформує кожного про умови праці та особливості проживання по зацікавлені вакансії. З минулого року діють нові правила працевлаштування українців в Польщі, і наші співробітники завжди це враховують. При складанні трудових договорів орієнтуються на українське і польське законодавство, а також прописують в контракті пункти, за бажанням клієнтів.

Якщо цікава робота в Щецині без посередників – звертайтеся в нашої компанії Europe Service, ми неодмінно Вам допоможемо! Кожному підберемо підходяще вакантне місце, з урахуванням бажаної заробітної плати. Кращі та свіжі вакансії гарантовані кожному з Вас!