UA

Робота в Польщі на складах

Error get alias
робота в польщі на складах

Більша частина українців постійно знаходиться в пошуках стабільної та високооплачуваної роботи, яку в Україні отримати нереально. Задля цього наші співвітчизники готові навіть до переїзду до сусідської держави, де економіка розвинена на більш високому рівні. Поляки користуються безвізовим режимом та вирушають до європейських країн, звільняючи робочі вакансії для українців в Польщі.

Робота в Польщі на складах – дуже популярний варіант заробітку серед сучасних громадян України. Тут не важливий досвід і навички, спеціальна освіта, головне – бажання працювати.

Робота на складі в Польщі, практично нічим не відрізняється від такої ж роботи на рідній Україні, тільки більш високою заробітною платою - функції і обов'язки працівників однакові. В обов'язки входить: прийом, сортування, розкладання, фасування і навантаження. Кожен додатково може вирішити, скільки годин зможе працювати. Якщо Ви володієте витривалістю, фізичною силою (представникам сильної статі) та бажанням працювати - звертайтеся в наше кадрове агентство, ми неодмінно Вам допоможемо.

Що потрібно знати про польські склади?

У більшості випадків, робочий процес здійснюється на лініях, де хід наполовину автоматизований, в результаті робота пакувальників та сортувальників на складах вимагає тільки максимальної пильності та уваги. Заробітна плата тут хороша, але найбільші гроші отримують вантажники та працівники навантажувача.

Не складною роботою для жінок вважається маркування, упаковка і сортування. Дуже часто роботодавцями надається житло безкоштовно або за зовсім невеликі гроші.

Яких сфер бувають склади?

  • харчові;
  • з побутовою хімією;
  • автозапчастинами;
  • косметикою;
  • одягом, взуттям.

Робота в Польщі на складі одягу та косметики дуже цікава дівчатам і жінкам різної вікової категорії. Чоловікам зрозуміліше працювати на складах автозапчастин.

Відгуки клієнтів, яким ми допомогли офіційно влаштуватися на роботу на склад в Польщі кажуть про одне - це вартий шанс для українців налагодити своє матеріальне становище.

Наше агенство по працевлаштуванню має великий досвід, тому кожному знайдемо бажану вакансію, яка неодмінно принесе успіх! На сайті запропоновано безліч цікавих пропозицій, які обов’язково Вам сподобаються! Працюємо, враховуючи українське та польське законодавство, укладаємо вигідні та зручні контракти, які захистять Ваші права на території Польщі. 

 

Часті питання

 

Скільки заробляють на годину, працюючи на складі в Польщі❓

В середньому за годину роботи на складі в Польщі платять 12-14 злотих.

Для кого підходить робота на складі в Польщі❓

Працювати на складі зможуть всі: і чоловіки, і жінки, і сімейні пари.

Чи потрібен досвід для роботи на складі❓

Така робота як правило не вимагає досвіду і підходить для людей без кваліфікації, освіти.

Що входить в обов'язки працівника складу в Польщі❓

В обов'язки працівника складу входить прийом продукції, що надходить на склад, її розвантаження (за допомогою спеціальних пристроїв), сортування продукції, пакування та відправка замовлень зі складу. Багато що залежить від того, чим займається компанія, якій належить склад.