UA

Робота в Варшаві

Error get alias
робота в варшаві для українців

Що змушує українців шукати роботу за кордоном? Економічна криза в країні, високі ціни на продукти харчування, безробіття і мінімальні зарплати – основні причини виїзду українців за кордон. Більша частина наших співвітчизників цілеспрямовано їдуть на заробітки саме до Польщі, так як ця країна ЄС розвинена та має цікаві пропозиції. Особливо привітливо приймає заробітчан серце Польщі – Варшава.

Столицю Польщі називають центром культури, архітектури, і історії всієї держави. Це чудова можливість почати новий етап життя, де високорозвинений рівень економіки.

Робота в Варшаві для українців – реальний варіант поповнення сімейного бюджету, так як заробітні плати в цьому місті значно відрізняються від наших, українських. По всьому місту створені комфортні умови для проживання. На відміну від столиць інших держав, ціни на оренду нерухомості доступні, і це є дуже важливим критерієм при обиранні міста для роботи та проживання. Тутешні вузи пропонують якісну освіту (тому багато студентів українців здобувають освіту, а батьки успішно влаштовуються на роботу). В країні сприятливий клімат для відкриття свого бізнесу, трудової діяльності і життя.

Особливості працевлаштування в столиці Польщі

Варшава виконує одну з ключових ролей в постачанні економічної і соціальної стабільності всієї країни. Тут завжди можна відшукати для себе бажане вакантне місце з хорошим і стабільним окладом.

Наше кадрове агентство пропонує Вам великий перелік різноманітних вакантних місць, як для чоловіків, так для жінок і сімейних пар. Безоплатні вакансії у Варшаві Ви знайдете на нашому сайті. Пропонуємо кожному працевлаштування на офіційній основі, що буде відповідати всім загальнодержавним вимогам.

Кожен бажаючий, незалежно від отриманої освіти та досвіду, знайде для себе відповідний варіант. Найкраща вакансія в Польщі Вас чекає!

Вакансії у Варшаві

Варшава – велике місто, де розвинені майже всі сфери. На першому місці стоять інженерні професії та сфера IT-технологій. Великим попитом користуються різноробочі працівники і медики. Можливо працевлаштування без знання іноземної мови.

Але якщо Ви хоча б трохи володієте польською мовою, тоді є шанс влаштуватися на престижну посаду няні, офіціантки, покоївки. Кожен зможе отримати бажану посаду, а ми в цьому допоможемо.

Компания Europe Service спеціально для Вас офіційну та надійну роботу у самому серці Польщі! 

 

Часті питання

 

Скільки може заробляти українець, працюючи в Варшаві❓

Статистика свідчить про те, що заробітна плата українців у столиці Польщі коливається від 2000 до 3700 злотих за місяць в залежності від вакансії.

Які роботи є найпопулярнішими серед українців у Варшаві❓

30% всіх українських заробітчан у Варшаві працюють у сфері промисловості, 25% у торгівлі або сфері послуг, 21% - різноробочими. Решта – працівники офісів та ті, хто працює за спеціальністю на досить високій посаді у тій чи іншій компанії.

Скільки коштує місяць проживання у Варшаві❓

Якщо роботодавець не надав безкоштовного житла або воно вас не влаштовує, кімнату в Варшаві можна винаймати за 700-800 злотих на місяць. Витрати на харчування – питання індивідуальне. В середньому розраховуйте на 400-500 злотих на місяць. Їжа у Польщі коштує приблизно стільки ж, скільки й в Україні.

Чи можна працювати у Варшаві не за трудовою візою❓

В жодному разі, адже за це може загрожувати штраф, кримінальна відповідальність та подальша заборона на в’їзд до країни.