UA

Робота у Гданську

Error get alias
робота в гданську для українців

У зв'язку з різким падінням економіки, відсутністю робочих місць і мінімальними зарплатами, багато українців залишають рідну домівку та емігрують до країн Європейського Союзу. Найчастіше, вибір падає на Польщу, так як вона має в своєму розпорядженні територіальною близькістю і схожим менталітетом/культурою. До того ж, польські роботодавці дуже цінують співпрацю з іноземцями, особливо з українцями, так як вони зарекомендували себе як сумлінні та надійні працівники.

Вирішили поїхати працювати до Польщі? Тоді треба визначитися в якому місті зупинитися. Тисячі українців обирають Гданськ – 6-те місто по заселеності в країні і дуже комфортне для проживання іноземців. За відгуками наших клієнтів, місто дуже красиве і розвинуте. Тут легко працевлаштуватися на хімічних, і енергетичних підприємствах, також на продуктових виробництвах і в IT-сфері.

До високотехнологічних сегментів можна віднести: машинобудування, телекомунікації, косметику, фармацевтику, електроніку. Кожен обирає для себе ту професію, яка відповідає його вимогам, освіті (за бажанням), кваліфікації, досвіду.

Робота в Гданську для українців завжди була привабливою, нічого не змінилося і зараз. В цьому місті кожен бажаючий зможе знайти для себе вакансію, незалежно від досвіду роботи, кваліфікації та навичок. У Гданську успішно функціонує масштабний судноремонтний завод, промислові підприємства та заклади, що займаються обслуговуванням. Як і в будь-якому портовому місті, тут добре розвинена інфраструктура.

Звертайтесь до нашого агентства, кожному клієнту надамо професійну допомогу

Як офіційно працевлаштуватись на роботу в Гданську

«Гданськ робота для українців» - цікава пропозиція для багатьох з нас. Люди намагаються відшукати оптимальну роботу в Польщі своїми силами, про що після дуже шкодують. На сьогоднішній день, багато шахраїв і аферистів, які заробляють гроші на довірливих претендентах. Щоб не ризикувати і знайти надійну легальну роботу в Гданську, краще зверніться в наше кадрове агентство Europe Service.

Наші досвідчені і висококваліфіковані фахівці неодмінно знайдуть спеціально для Вас краще вакантне місце в Гданську, якісно оформлять документи та умови, щоб захистити Ваші права та обов’язки на території чужої країни! Кожен може розраховувати на інформаційний супровід.

Гідна робота в Польщі допоможе українцям втілити в реальність всі свої мрії!

 

Часті питання

 

Які переваги є у роботі в Гданську❓

Гданськ – велике промислове місто на узбережжі Балтійського моря. Тут легко знайти роботу в сфері машинобудівництва, енергетичній та нафтохімічній промисловості. Також тут розташовані потужності виробництва багатьох відомих брендів.

Які вакансії є найпопулярнішими серед українців у Гданську❓

За статистикою 75% відсотків серед усіх українців, що роблять у Гданську, працюють стропальниками, каменярами та зварювальниками. Переважно це місто для роботи обирають чоловіки.

Скільки можна заробити за місяць роботи в Гданську❓

В середньому українець, який працює у цьому місті, заробляє від 2500 до 4000 злотих залежно від вакансії. Жінці знайти високооплачувану роботу в Гданську важче, аніж чоловіку.

Скільки коштує місяць проживання в Гданську❓

Однокімнатна квартира на околиці міста обійдеться в 1000-1100 злотих, ближче до центру – 1400-1500 злотих. Але деякі роботодавці, особливо для сезонних робіт, пропонують працівникам безкоштовне житло типу хостелів. На харчування в місяць витрачатиметься в середньому 400-600 злотих.