UA

Робота в Катовіце

Error get alias
робота в катовіце

Дуже багато українців, які вирушають за пошуком кращого життя в Польщу, обирають м. Катовіце.

Катовіце – це невеличке і дуже затишне містечко в Польщі. Найлегше адаптуються тут ті українці, які проживають у селищах або в невеликих провінційних містечках. Місто вважається полікультурним, тому тут успішно отримують престижну освіту і працюють. У минулі часи це був край шахтарів і металургів, сьогодні - найсучасніший центр розвитку промисловості, IT-технологій, бізнесу та приватного підприємства. Якщо бажаєте поїхати до цього міста, Ви не пожалкуєте!

Залізничні і трамвайні колії зв’язують населений пункт з іншими польськими містами, так як тут найбільший транспортний вузол. Величезна кількість вигідних робочих вакансій в різних напрямках і сферах, розвинений рівень економіки та доступні ціни на продукти.

Катовіце робота для українців включає в себе багато цікавих та свіжих вакансій, як для висококваліфікованих працівників сфери медицини, інженерії, так і для звичайних робочих вакансій: слюсарів, зварювальників, водіїв, електриків, механіків (для чоловіків) і швачок, кухарів, пакувальниць (для жінок ). Влаштуватися на завод і склади можуть як жінки, так і чоловіки, тому нерідко сюди приїжджають сімейні пари.

Як влаштуватися на роботу в Катовіце?

Влаштуватися на роботу в Катовіце не складно, варто лише звернутися за якісною і висококваліфікованою допомогою до фахівців нашого кадрового агентства Europe Service.

На розвивання ринку праці в Катовіце впливають:

  • стрімкий розвиток торгівлі завдяки зовнішнім інвестиціям;
  • проводяться торгові/промислові ярмарки, на які потрібні фахівці для організації та залучення нових співробітників;
  • туристичний напрямок розвитку Катовіце збільшує попит на обслуговуючий персонал.
  • промисловість: машинобудування, металургія, гірничодобувна і хімічна сфера, заводи і фабрики з косметикою, побутовою хімією, продуктами харчування.

Як бачите, вакансії можуть бути різноманітними і на кожного з Вас чекає своя.

Терміново потрібна офіційна робота в Польщі? Звертайтеся за професійною допомогою до нашого кадрового агентства Europe Service. Наші досвідчені працівники обов’язково знайдуть для Вас бажане вакантне місце, оформлять документи та зручну умову.

Якщо виникли питання, звертайтеся до менеджера. Офіційне працевлаштування в ЄС допоможе здійснити задумані плани!

 

Часті питання

 

Ким може влаштуватися українець в Катовіце❓

Катовіце – порівняно велике місто на півдні Польщі, яке вважається центром торгівлі, вугільної, металургійної та харчової промисловості країни. Отже, тут розташовуються потужності виробництва всесвітньо відомих брендів та місцевих компаній.

Скільки в середньому може заробляти українець в Катовіце за місяць❓

За статистикою середня заробітна плата становить 3000-3500 злотих на місяць.

Скільки коштуватиме місяць проживання в Катовіце❓

Переважна більшість роботодавців пропонує для своїх співробітників безкоштовне житло у хостелах. Також тут можна знайти кімнату за 500-600 злотих або однокімнатну квартиру за 900-1200 злотих на місяць. Харчування в середньому коштуватиме 300-500 злотих.

Які переваги працевлаштування в Като❓

Це досить затишне та привітне місто з доступним рівнем життя – справжній промисловий гігант. Вакансій тут завжди вистачає, тому роботу в Катовіце зможе знайти кожен без проблем.