UA

Робота у Кракові

Error get alias
робота в кракові для українців

На сьогодні, тисячі українців перебувають у пошуках кращого життя і гідної стабільної високооплачуваної роботи. З цією метою наші співвітчизники залишають рідну країну і їдуть за кордон. Дані пошуки закидають громадян України в самі різні куточки планети, але частіше в ті країни, які знаходяться поруч з нами, наприклад - Польща.

Вирішивши відправитися на заробітки до Польщі, необхідно подумати, в якому місті Вам буде жити більш комфортно та зручно. А як щодо Кракова? Це одне з найважливіших і культурних міст Польської держави. Саме сюди на заробітки прагнуть приїхати багато українців, з метою підвищити свій добробут - і у них це добре виходить.

Хоча Краків й вважається одним з найбільших польських міст, заблукати тут вкрай складно, так як він досить компактний. Щоб дістатися з одного кінця міста в інший, багато часу витрачати не будете.

Якщо твердо вирішили відправитися на заробітки до цього гарного міста, будьте готові до того, що перед Вами відкриється багато перспектив, тому нерідко заробітчани спочатку самі влаштовуються, а з часом, перевозять свої сім'ї і отримують посвідку на проживання/громадянство. Робота в Кракові для українців може стати гарним та надійним шансом, щоб назавжди позбутися від нестачі грошей.

Що пропонує Краків для українців?

Краків - це справжній живий музей, на кожному кроці тут зустрічаються історичні пам'ятки. Побудувати кар'єру в цьому чудовому і красивому місті не складно. Головне, ще перебуваючи на Батьківщині, зуміти знайти гідне вакантне місце з високим  та стабільним окладом.

В Кракові завжди є попит як на різноробочі вакантні місця, так і кваліфіковані посади. Тут завжди можна офіційно працевлаштуватися на ферми і виробництва. Найпопулярніші вакансії для Кракова на сьогодні - пакувальники, маркірувальники, електрики, працівники на оброблення м'яса. Якщо трохи знаєте польську мову, можна влаштуватися офіціантом, нянею, домробітницею. Тут затребувані різноробочі професії: водії, швачки, кухарі, сантехніки, маляри-штукатури.

Кожне вакантне місце передбачає певні умови та особливості, з якими потрібно ознайомитися перед підписанням договору. Якщо буде необхідність - допоможемо в отриманні постійного проживання на польській території.

Свіжі вакансії від прямих роботодавців дивіться на нашому сайті. Зважте всі «за» та «проти», і якщо вирішили відправитися на заробітки - наше агентство Europe Service на Вас чекає!

 

Часті питання

 

Які переваги є у життя та роботи в Кракові для українців❓

Краків – велике та привітне місто, відоме на весь світ, справжній культурний центр Польщі. Місто надзвичайно привабливе, а знайти роботу тут у різних сферах досить просто – вакансій в Кракові завжди вистачає.

Скільки коштуватиме проживання для робітників в Кракові❓

Одним з недоліків цього міста традиційно вважається висока вартість аренди житла, вища, ніж у столиці. В середньому за однокімнатну квартиру доведеться платити 1500-2000 злотих на місяць без урахування комунальних платежів. Але роботодавці з Кракова пропонують своїм працівникам безкоштовне або зовсім недороге (300-400 злотих) житло. В плані вартості харчування місто не відрізняється від інших польських міст – в середньому на нього витрачається 350-500 злотих на місяць.

Яка середня зарплатня для українців в Кракові❓

За статистикою в середньому українець в Кракові заробляє від 2500 до 3500 злотих на місяць.

Хто може знайти роботу в Кракові❓

Працевлаштуватися в Кракові досить легко зможе кожен, хто цього бажає. Жінки тут часто працюють прибиральницями, доглядальницями, пакувальницями на харчових виробництвах, чоловіки знаходять роботу каменярами, слюсарями, водіями та різноробочими на будівництвах.