UA

Робота у Вроцлаві

Error get alias
робота у вроцлаві для українців

За останній час життя в Україні стало дуже складним: відбувається стрімке скорочення робочих місць, фіксуються маленькі зарплати та високі ціни на продукти. У зв'язку з цим, багато українських родин приймають важливе для себе рішення: відправитися разом або поодиноко на роботу в більш розвинену країну, наприклад, Польщу.

Прийнявши остаточне рішення про заробітки і виїзд до Польщі, треба вирішити, в якому місті зупинитися. Не всі бажають їхати до столиці, де найчастіше, потрібні працівники з освітою і високою кваліфікацією. Є сенс відправитися на роботу в інше місто польської держави, - це може бути Вроцлав. Велике мальовниче місто може похвалитися багатьма перевагами для українців: розвиненою економікою, лояльними цінами на проживання, можливістю власного розвитку.

Робота в Польщі місто Вроцлав – це частий запит для пошукових систем. Вроцлавський ринок праці рясніє різноманітними цікавими пропозиціями для українців. Тут можна знайти бажане вакантне місце, яке вимагає мінімум обов'язків, а натомість пропонує стабільний і гідний оклад. Ви бажаєте змінити своє життя на краще? Ми впевнені, у Вас обов’язково все вийде!

Вроцлав – один з масштабних населених пунктів польської держави, столиця воєводства. Саме тут розташовані деякі великі відомі виробництва, серед яких один з найбільших заводів - LG.

Це типове європейське місто, в якому енергійно та жваво розвивається сфера малого та середнього бізнесу. Робота у Вроцлаві дуже приваблива для більшості громадян України.

Працевлаштування на вигідних умовах!

Ви вже все для себе вирішили та збираєтеся їхати в пошуках кращого життя до Польщі? В такому випадку не треба самостійно намагатися знайти вакансію – це занадто ризиковано  та небезпечно!

Наше кадрове агентство Europe Service забезпечить Вас надійним вакантним місцем у Вроцлаві. Спеціалісти оформляють документі та умови, згідно чинного українського та польського законодавства, де чітко прописані права та обов’язки робітників, які приїхали з-за кордону.

Залишайте свою заявку на нашому сайті, і співробітники найближчим часом з Вами зв'яжуться! Якщо це Ваш перший виїзд за кордон – нічого не бійтеся, наші кваліфіковані фахівці зможуть Вас захистити та запропонують вакансії лише від перевірених роботодавців! Робота у Польщі у Вроцлаві – реальність і Ви можете самі в цьому переконатися!

 

Часті питання

 

Ким можна влаштуватися на роботу у Вроцлаві❓

Вроцлав – велике польське місто, тому тут можна знайти більшість таких саме вакансій, які пропонуються у Варшаві.

Яка средня заробітна плата для українців у Вроцлаві❓

Це залежить від обраної професії, вакансії, а також – трудового договору. Найбільшу зарплатню отримують ті, хто працює за договором Umowa o prace. Станом на 2020 рік мінімальна зарплата за годину за ним становить 14 злотих.

Скільки коштує проживання у Вроцлаві❓

Все залежить від того, на який рівень життя ви розраховуєте. На харчування на одну людину витрачатиметься 400-600 злотих. Проживання за трудовим договором може бути безкоштовним, багато працедавців пропонують його. Але, якщо ви бажаєте винаймати житло, в середньому аренда кімнати обійдеться в 500-700 злотих, однокімнатної квартири – 1000-1300 злотих.

Чи є у Вроцлаві сезонна робота для українців❓

Так, у цьому місті розташована велика кількість підприємств сільського господарства, теплиць, які можуть запропонувати вакансії на сезонну роботу зі збору врожаю.