UA

Робота в Познані

Error get alias
робота в познані для українців

Дуже сильно засмучує факт, що наша рідна Україна не може запропонувати своїм громадянам гідні робочі місця з високою заробітною платою. У зв'язку з цим, багато наших співвітчизників приймає важливе і відповідальне для себе рішення - виїхати в пошуках кращого життя в країну ЄС – Польщу.

Виїжджаючи до Польщі, багато наших співвітчизників відправляються до відомого польського міста Познань. Робота в цьому місті має безліч приємних особливостей, але головною серед них є надання офіційного працевлаштування. Це безпосередньо пов'язано, як з контрактами польського законодавства, так і з бажанням претендентів уникати всіляких штрафів. Польські роботодавці зацікавлені в тому, щоб мігранти довше затрималися в країні і продовжували далі сумлінно працювати на їх підприємстві.

Робота в Познані для українців допоможе кожному поліпшити своє матеріальне становище, до того ж, тут знайдуть роботу, як висококваліфіковані фахівці, так і люди, без освіти і досвіду роботи. Різноманітні вакансії нададуть право вибору.

 Чому вакансії в Познані популярні?

Місто Познань надає українцям унікальні можливості кардинально змінити своє життя. За допомогою досвідчених та кваліфікованих спеціалістів кадрового агентства можна з легкістю знайти легальну та надійну роботу в Польщі, що буде відповідати всім вимогам. Офіційне працевлаштування - це соціальний захист, страхування і право на якісну безкоштовну медицину. Часто самі роботодавці надають або оплачують житло, разове добове харчування і проїзд в громадському транспорті. Також сумлінних співробітників, в залежності від умов договору, очікують гідні премії, додаткові відгули і інші «бонуси».

Познань розкрита для сумлінних працівників, які бажають розвиватись і працювати в різних сферах. Пропозиції вигідні для чоловіків, жінок і сімейних пар.

Фермерські ділянки, сільськогосподарські підприємства, теплиці, сфера послуг, торгівля, заводи та багато іншого – все це Вас чекає у Познані!

Наші досвідчені співробітники завжди намагаються увійти в становище кожного клієнта і підібрати гарні варіанти, враховуючи індивідуальні побажання кожного. Крім того, всі умови оформляються згідно польського та українського законодавства. Все відбувається легально, надається інформаційний супровід на кожному етапі працевлаштування. Довіртеся нам, і наше агенство працевлаштування в Польщі обов’язково допоможе кожному!