UA

Робота в Польщі для сімейних пар

Error get alias
робота в польщі для сімейний пар

Українці завжди цінували сім’ю, нічого не змінилося і зараз. Тому коли стає питання про виїзд за кордон на заробітки, більшість сімейних пар приймає рішення вирушити разом.

Що ж спонукає наших співвітчизників на такий серйозний крок та чому вони не хочуть працювати в рідній країні?

Економічна криза в Україні змусила закритися багато підприємств, в результаті чого, співробітники залишилися без місця роботи і стабільного заробітку. Відшукати іншу роботу стає проблемно, всюди скорочується обсяг продажу і виробництва.

Сучасні сім'ї, мають мрії і плани на життя, щоб все це реалізувати, потрібні гроші. Щоб налагодити свій матеріальний добробут багато сімейних пар наважуються виїхати на роботу в Польщу.

 Робота в Польщі для сімейних пар - чудова нагода, яка допоможе поліпшити матеріальне становище, а також дасть можливість ознайомиться з культурою іншої країни. Дуже багато сімей, які змогли порівняти рівень життя України і Польщі віддають перевагу другій країні, і навіть оформляють громадянство.

Особливості працевлаштування в Польщі для сімейних пар

Вирушаючи разом до сусідської країни, більшість пар бажає працювати разом, якщо не на схожих посадах, то хоча б на одному підприємстві – це дуже зручно. Завдяки цьому адаптаційний період пройде швидше та легше, а можливо, Ви навіть і не помітите, що знаходитеся в іншій державі, так як там дуже багато наших співвітчизників.

Переваги у Польщі для сімейних пар:

- Стрімко збільшується рівень доходів.

- Психологічна підтримка.

- Збереження сім’ї.

- Безпека.

Які вакансії обирають сімейні пари?

Частіше за все, сімейні пари їдуть працювати на заводи, фабрики та інші підприємства. Дана робота не потребує особливих навичок, умінь і досвіду. Якщо пощастить, можна спробувати влаштуватися на однакові посади. Якщо така позиція не принципова, тоді на одне і те ж підприємство, але на різні вакантні місця.

Іноді виїжджає на заробітки або на постійне проживання родина кваліфікованих фахівців: медиків, інженерів, архітекторів – це дуже гарний шанс розвиватися, Польща надасть всі умови.

Але найчастіше користуються попитом різноробочі професії: електрики, водії, монтажники, будівники, швачки, кухари, робітники заводів, фабрик, складів. Кожна робота вимагає певних обов’язків, в окремих умовах.

 Сезонні роботи – гарний привід для сім'ї відправитися в Польщу. Таким чином, можна за невеликий проміжок часу заробити грошей на свої потреби. Кожна сім’я обов’язково відшукає для себе бажані вакантні місця та офіційно працевлаштується, якщо звернеться за допомогою в кадрове агентство.

Як працевлаштуватися в Польщі сімейним парам?

Шукаючи роботу в Польщі необхідно виключити всі можливі ризики, для цього звертайтесь у надійне та перевірене часом агентство Europe Service. Наші досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти відшукають бажану для Вас вакансію та допоможуть офіційно працевлаштуватися в розвиненій європейській країні. Допоможемо укласти вигідний договір, що захистить Ваші права та обов’язки, перебуваючи за кордоном.

Робота в Польщі для пар – надійність і запорука успіху! Ми пропонуємо тільки перевірені пропозиції і ведемо зв'язок з роботодавцями безпосередньо. Цінуємо кожного свого клієнта, завжди максимально відверті і намагаємося до кожного знайти свій індивідуальний підхід.

Співпрацюємо з відомими торгівельними марками, у яких час від часу з’являються прибуткові вакантні місця. Заповнюйте анкети та надсилайте нам свої заявки, будьте впевнені, наша компанія Europe Service підбере для Вас найкращу вакансію.

 

Часті питання

 

Яка робота для сімейних пар є в Польщі❓

Зазвичай більшість вакансій підходить як для чоловіків і жінок окремо, так і для сімейних пар.

Як проживають сімейні пари, які їдуть на роботу в Польщу❓

Якщо роботодавець пропонує безкоштовне житло, воно надається за загальними умовами, спільними для всіх, тобто – проживання в загальних кімнатах на певну кількість ліжок. За бажанням сімейні пари можуть винаймати кімнату або, наприклад, однокімнатну квартиру.

Скільки коштуватиме винаймати житло для сімейної пари в Польщі❓

Кімнату можна знайти за 400-600 злотих на місяць, однокімнатну квартиру – за 1000-1500 злотих. Багато чого залежить від міста та району.

Які вакансії найактуальніші для сімейних пар в Польщі❓

Найзатребуванішими є вакансії пакувальників та сортувальників на заводах та фабриках, сезонні роботи в теплицях, а також робота на складі.