Робота в Голандії для українців

Дивіться також

  Нідерланди є однією з найпривабливіших країн світу для трудових мігрантів. Робота в Нідерландах - гарний шанс для українців, який дарує можливість покращити своє фінансове становище. Влаштувавшись на роботу до цієї країни, можна:
  • забезпечити майбутнє своїх дітей. Ні для кого не секрет, що на забезпечення гідного дитинства необхідно дійсно багато грошей. Іграшки, різноманітні розвивальні курси, речі, одяг, харчові продукти - це все дорожчає з кожним днем. А що вже казати про освіту? Звичайно, що кращі показники знань будуть у дітей, які навчаються у приватних школах, а більше шансів влаштуватись на добре оплачувану роботу - у людини, яка має вищу освіту та володіє іноземними мовами. Однак, це все - доволі дороге задоволення, яке коштує немало. Для батьків, які проживають в Україні та працюють пекарями, менеджерами, робочими на фабриках, доволі часто суми контрактів вищих навчальних закладів є непід'ємними - інша справа, якщо вони мають роботу в Нідерландах;
  • згодом почати власний бізнес в Україні. Середньостатистичному українцю зібрати кошти для закупівлі обладнання, сировини тощо, навіть на перший час вкрай важко. Як можна зібрати, наприклад, гроші для відкриття кав'ярні? Необхідно придбати кавомашину, меблі для відвідувачів, різні сорти кава та молока, не кажучи вже про оренду приміщення та сплату податків з першого місяця роботи;
  • допомогти близьким у скрутних ситуаціях. Деяким людям робота в Нідерландах у прямому розумінні цього слова рятує життя. Ніхто не знає, де його, або членів його родини може спіткати біда. На жаль, погана екологія, постійні стреси та спадковість часто є причинами виникнення проблем зі здоров'ям. Лікування та обстеження зазвичай коштують немало, оскільки медицина є безкоштовною все ж таки у певних межах;
  здійснити свою мрію. Хтось мріє отримати вищу освіту, хтось - придбати власне житло, а хтось - купити новий автомобіль, підібравши для себе оптимальну вакансію в Нідерландах можна опинитися за декілька кроків до мрії тощо.

  Популярні вакансії

  Ринок праці у Нідерландах відчуває гостру нестачу перш за все в обслуговуючій галузі. Це означає, що більш потрібними сьогодні є офіціанти, покоївки, кухарі, швейцари тощо.
  Для чоловіків робочих спеціальностей також відкриваються широкі перспективи. Електрики, сантехніки, вантажники, муляри, теслярі, покрівельники - люди, які ніколи не будуть без роботи в цій країні.
  Також потрібні люди для вирощування різних рослинних культур та роботи на заводах та складах (харчової промисловості). Така робота в Нідерландах - є гарним рішенням для сімейних пар, які хочуть жити та працювати разом.
  Для тих, хто знає англійську мову та має освіту у сфері медицини чи ІТ - взагалі відкриті всі двері у щасливе майбутнє.