В спектр наших послуг входить

 • Якісний інформаційний супровід: підбір вакансії, ознайомлення з її особливостями, інформування щодо статусу компанії-працедавця на польському ринку праці
 • Проведення співбесід з працедавцями, що дозволить вам отримати відповідь, не перетинаючи кордон батьківщини
 • Достовірне інформування щодо умов праці та проживання: посадові обов'язки, реальна оплата праці, кількість робочих часів, необхідність працювати вночі, вартість харчування та проживання
 • Допомога у зборі необхідного пакету документів, потрібного для отримання візи в Польщу та можливості працевлаштування
 • Допомога у підписанні трудового договору з польським працедавцем та перевірка його достовірності
 • Тільки офіційне працевлаштування
 • Допомога в подальшому отриманні постійного проживання в Польщі
 • Активна та безвідмовна підтримка тих, хто вже поїхав на роботу в Польщу
Для того, щоб перетнути кордон, будуть потрібні такі документи:
 • закордонний паспорт
 • дійсна віза
 • договір медичного страхування на термін перебування в країні
 • запрошення від польського роботодавця.
Зібрати всі ці документи самостійно можливо, але на це буде потрібен час.
Компанія «Europe Service» полегшить це завдання та зробить дану роботу за вас.
Навіть якщо ви вже маєте відкриту візу, ми зможемо знайти для вас привабливу пропозицію від закордонної компанії. Це звільнить вас від необхідності довгого самостійного пошуку роботи. А якщо з якихось причин вам не сподобалось обране місце праці, ви маєте право змінити його, звернувшись до нас.
Ми зацікавлені в довготривалій співпраці з кандидатами та працедавцями, тому наполягаємо на продовженні трудового договору та робочої візи. Крім того, через дозволений термін ви зможете отримати довготривалі запрошення та дозвіл на постійне проживання в Польщі.
Робота в Польщі Трішки деталей
Давайте все ж таки розберемось, чому вам варто зупинити свій вибір саме на роботі у Польщі та з'ясуємо, що саме може дати українцям працевлаштування у цій країні.
 • 1
  ПРОСТОТА ПРОЦЕДУРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  На відміну від більшості інших країн, польські компанії зацікавлені саме в українських правцівниках. У країні відбувається постійний відтік робочої сили до Західної Європи, внаслідок чого створюється нестача робітників, який потрібно постійно заповнювати, і наші громадяни як ніхто інший для цього підходять.
  Для українців діє спрощена процедура отримання польської робочої візи: не потребується знання мови, спеціалізація або досвід роботи. Завдяки цьому, наші громадяни можуть в найкоротші строки виїхати на заробітки.
 • 2
  ПОЛЬЩА – ВИБІР БІЛЬШОСТІ УКРАЇНЦІВ
  Останніми роками саме до Польщі направляється більшість українців, що бажають працювати за кордоном. І не просто так. Ця східноєвропейська держава є одним з найближчих сусідів України. З ВВП на душу населення, перевищуючим 22 000 доларів США, Республіка Польща є однією з найбільш «відкритих» країн для працівників з України.
  Лише у 2016 році на заробітки до Польщі виїхало більше 700 тисяч українців і все йде до того, що у 2017 році цей показник зросте. Це підтверджується і статистикою найбільших пошуковиків за запитом «Робота в Польщі для українців».

 • 3
  ЗНАЙТИ РОБОТУ В ПОЛЬЩІ ЗМОЖЕ КОЖЕН
  Польща готова прийняти на роботу практично кожного українця. Для порівняння, інші країни Європи зацікавлені в конкретних вузьких категоріях фахівців. Наприклад, влаштуватись на роботу у Великобританії зможуть тільки фахівці зі сфери IT, пройшовши складну процедуру працевлаштування, підтвердження спеціальності та отримання робочої візи.
  У Польщі ви завжди зможете знайти як тимчасову, так і постійну роботу. Регулярно відкриваються вакансії для жінок, студентів, сімейних пар і сезонних робітників. Мінімальний строк контракту зазвичай складає три місяці і більше.
 • 4
  ВИСОКІ ЗАРОБІТНІ ПЛАТИ
  На завершення наведено декілька цифр. Середній заробіток некваліфікованого українського працівника тут складає 600 Євро на місяць. За тих самих витрат на харчування, що й на Батьківщині, українці мають можливість відкладати від 500 Євро щомісячно.
  За три місяці роботи кожен українець без зайвих зусиль може відкласти від 1500 – 1800 Євро, за півроку – від 3000 – 3600 Євро. Якщо ви – кваліфікований спеціаліст, ваша заробітна плата буде істотно вищою. Цифри говорять самі за себе.