Робота в Англії для українців

Спільноти українців в Англії
Актуальні новини та вакансії від прямих роботодавців у вас в телефоні
Канал в Telegram
Канал в Viber

Робота в Англії

Консервативність англійців доволі довго була каменем спотикання для трудових мігрантів та причиною того, чому ринок праці в Англії знаходився за закритими дверима для них. Сьогодні ця країна хоча й залишається одним з найскладніших варіантів для еміграції українців, все ж таки у ній почали спрощувати правила в'їзду. Це пов'язано зі збільшенням потреб в іноземній робочій силі.
Робота в Англії - гарний шанс покращити фінансове благополуччя, адже рівень заробітних плат у цій країні набагато вищий за рівень заробітної плати на аналогічній посаді у нашій країні. Англія - країна, у якій з нетерпінням чекають на:
  • підприємців та стартаперів з цікавими проєктами;
  • вчених. Розвиток науки, особливо у галузі медицини та ІТ-технологій відбувається швидкими темпами, через це досвідчені фахівці користуються неабияким попитом. Для них навіть спрощено порядок в'їзду до країни - нема потреби спочатку розв'язувати питання щодо отримання запрошення від роботодавця;
  • працівників, задіяних у сфері обслуговування. У країні потрібні прибиральниці, посудомийки, кухарі, тощо;
  • чоловіків, які можуть працювати на будівництві. Популярні вакансії в Англії в будівельній галузі - муляри, покрівельники, теслярі тощо;
  • людей, які готові працювати на сортувальних складах та у сфері сільського господарства.
Рівень заробітної плати, привабливість умов праці залежать від знання мови, досвіду роботи та рівня освіти. Англія - це країна можливостей, однак без вищевказаних переваг необхідно буде підготуватися до складніших робіт у фізичному плані.
Щоб поїхати на роботу до Англії слід подбати про:
  • відкриття візи (для осіб, які не мають громадянства ЄС порядок відкриття робочої візи вкрай ускладнено. Перевірка інформації буде дуже прискіпливою);
  • укладення трудового контракту із роботодавцем (у більшості випадків).
У випадку, якщо із відкриттям візи виникнуть складності - не варто засмучуватись. Завжди можна знайти вакансії для українців в Німеччині. У цій країні також гарні умови роботи та високий рівень заробітної плати, навіть у порівнянні з країнами Європи.

Який рівень заробітних плат в Англії?

Середній рівень заробітної плати складає 9-10 євро на годину, однак все залежить від здібностей та умінь працівника та його кваліфікації. Найменшу заробітну плату отримують працівники ферм, вона встановлена приблизно на рівні 1600 - 1800 євро. Для пакувальників грибів, робочих на заводі (виробництво автодеталей, виробництво вологих серветок) встановлена оплата у розмірі близько 2500 євро і т.д.