Ліцензоване кадрове агенство
Головна
Послуги
Контакти
Новини
Відгуки
Про нас
Вакансії
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close

Вакансії Europe Service для чоловіків

Вид договору
робота в польщі для чоловіків

Представники чоловічої статі найчастіше їдуть до Польщі з ціллю забезпечити свої сім’ї. Україна не може надати стабільну та високооплачувану роботу, так як економічний рівень в нашій країні стрімко знизився.

Чому українці обирають саме Польщу?

  • територіальна близькість;
  • стабільні зарплати і розвинений рівень життя;
  • схожість мови та менталітету;
  • відсутність вимог;
  • офіційне працевлаштування;
  • можливість оформити вид на проживання/громадянство.

Більшість іноземних працівників на польській території - корінні українці. За статистикою, найчастіше виїжджають на заробітки саме українські чоловіки, так як завжди є необхідність на належному рівні утримувати свої сім'ї і реалізовувати плани на майбутнє (купувати нерухомість, транспорт, надавати якісну освіту дітям). На превеликий жаль, в Україні ніколи цих цілей не досягти.

Робота в Польщі для чоловіків, користується превеликим попитом, а перелік пропозицій постійно розширюється. В успішній країні Європейського Союзу зможуть знайти гідні пропозиції як висококваліфіковані, так і низькокваліфіковані співробітники.

На які вакансії в Польщі можуть розраховувати чоловіки?

Робота на території Польщі залучає представників сильної статі більш високим окладом, стабільністю соціальної структури в країні, приєднанням до Євросоюзу. Найголовніша вимога до будь-якої вакансії - бажання працювати і заробляти гроші. Ви готові сумлінно працювати і виконувати всі робочі вимоги роботодавців? Тоді обов'язково знайдете стабільну високооплачувану посаду.

Кадрове агентство Europe Service допоможе кожному бажаючому українцю отримати офіційне працевлаштування на території Польщі. На сайті є нові вакансії, які викличуть Ваш інтерес. Якщо у клієнта виникають питання, фахівці нашого агентства безпосередньо зв'язуються з польським роботодавцем і уточнюють цікаві для потенційного співробітника питання.  Робота в Польщі для чоловіків неодмінно допоможе покращити власне матеріальне становище та оволодіти цінним досвідом.

Офіційна робота в Польщі для українців - реальність, яку може отримати кожен з Вас, скориставшись послугами нашої компанії. Спеціально для Вас підберемо бажане вакантне місце, з урахуванням потрібної заробітної плати. Кращі і свіжі, а головне – надійні вакансії Вам гарантовані!

Звертайтеся за допомогою до нас! Ми Вас не підведемо!

 

Часті питання

 

Які вакансії на роботу для чоловіків у Польщі є найпопулярнішими❓

Найзатребуванішими серед чоловіків є типово чоловічі фахові вакансії: зварювальник, електрик, маляр або різноробочий на будівництві, слюсар тощо.

Скільки може заробляти чоловік, працюючи в Польщі❓

Це залежить від вакансії, а також таких факторів як наявність вищої освіти та фахового досвіду. На роботі, яка на потребує освіти чи досвіду, можна заробляти 15-17 злотих за годину. На вакансіях, які потребують фахового досвіду, роботодавці готові платити 22-25 злотих за годину.

Чи можна чоловіку влаштуватися на постійну роботу в Польщі❓

Звісно. Велика кількість пропонованих вакансій розраховані на постійну співпрацю. Спершу трудовий договір укладається на певний період з можливістю продовжити його. Роботодавець допомагає своїм працівникам подовжити робочу візу та отримати посвідку на постійне проживання.

Чи може знайти роботу в Польщі чоловік старший за 50 років❓

Для таких чоловіків польські працедавці можуть запропонувати роботу з помірною фізичною працею. Фасувальник, маркувальник, працівник складу, різноробочий тощо.