UA

Робота в Польщі для чоловіків

Error get alias
робота в польщі для чоловіків

Представники чоловічої статі найчастіше їдуть до Польщі з ціллю забезпечити свої сім’ї. Україна не може надати стабільну та високооплачувану роботу, так як економічний рівень в нашій країні стрімко знизився.

Чому українці обирають саме Польщу?

  • територіальна близькість;
  • стабільні зарплати і розвинений рівень життя;
  • схожість мови та менталітету;
  • відсутність вимог;
  • офіційне працевлаштування;
  • можливість оформити вид на проживання/громадянство.

Більшість іноземних працівників на польській території - корінні українці. За статистикою, найчастіше виїжджають на заробітки саме українські чоловіки, так як завжди є необхідність на належному рівні утримувати свої сім'ї і реалізовувати плани на майбутнє (купувати нерухомість, транспорт, надавати якісну освіту дітям). На превеликий жаль, в Україні ніколи цих цілей не досягти.

Робота в Польщі для чоловіків, користується превеликим попитом, а перелік пропозицій постійно розширюється. В успішній країні Європейського Союзу зможуть знайти гідні пропозиції як висококваліфіковані, так і низькокваліфіковані співробітники.

На які вакансії в Польщі можуть розраховувати чоловіки?

Робота на території Польщі залучає представників сильної статі більш високим окладом, стабільністю соціальної структури в країні, приєднанням до Євросоюзу. Найголовніша вимога до будь-якої вакансії - бажання працювати і заробляти гроші. Ви готові сумлінно працювати і виконувати всі робочі вимоги роботодавців? Тоді обов'язково знайдете стабільну високооплачувану посаду.

Кадрове агентство Europe Service допоможе кожному бажаючому українцю отримати офіційне працевлаштування на території Польщі. На сайті є нові вакансії, які викличуть Ваш інтерес. Якщо у клієнта виникають питання, фахівці нашого агентства безпосередньо зв'язуються з польським роботодавцем і уточнюють цікаві для потенційного співробітника питання.  Робота в Польщі для чоловіків неодмінно допоможе покращити власне матеріальне становище та оволодіти цінним досвідом.

Офіційна робота в Польщі для українців - реальність, яку може отримати кожен з Вас, скориставшись послугами нашої компанії. Спеціально для Вас підберемо бажане вакантне місце, з урахуванням потрібної заробітної плати. Кращі і свіжі, а головне – надійні вакансії Вам гарантовані!

Звертайтеся за допомогою до нас! Ми Вас не підведемо!

 

Часті питання

 

Які вакансії на роботу для чоловіків у Польщі є найпопулярнішими❓

Найзатребуванішими серед чоловіків є типово чоловічі фахові вакансії: зварювальник, електрик, маляр або різноробочий на будівництві, слюсар тощо.

Скільки може заробляти чоловік, працюючи в Польщі❓

Це залежить від вакансії, а також таких факторів як наявність вищої освіти та фахового досвіду. На роботі, яка на потребує освіти чи досвіду, можна заробляти 15-17 злотих за годину. На вакансіях, які потребують фахового досвіду, роботодавці готові платити 22-25 злотих за годину.

Чи можна чоловіку влаштуватися на постійну роботу в Польщі❓

Звісно. Велика кількість пропонованих вакансій розраховані на постійну співпрацю. Спершу трудовий договір укладається на певний період з можливістю продовжити його. Роботодавець допомагає своїм працівникам подовжити робочу візу та отримати посвідку на постійне проживання.

Чи може знайти роботу в Польщі чоловік старший за 50 років❓

Для таких чоловіків польські працедавці можуть запропонувати роботу з помірною фізичною працею. Фасувальник, маркувальник, працівник складу, різноробочий тощо.