Ліцензоване кадрове агенство
Головна
Послуги
Контакти
Новини
Відгуки
Про нас
Вакансії
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close

Вакансії Europe Service для жінок

Вид договору
робота в польщі для жінок

Дуже давно, жінка почала відстоювати власні політичні права та обов’язки, також здобула можливість на освіту та кар’єру. Сучасна українська жінка заробляє гроші на рівні з чоловіком, тому не дивно, що представниці прекрасної статі часто виїжджають на заробітки до Польщі. Ця країна славиться розвиненою економікою, більш високим рівнем життя. Територіальна близькість, мовна схожість та менталітет допомагає українцям швидше адаптуватися в сусідній країні. Завжди «зігріває» думка про те, що перебуваєш недалеко від будинку, а комфортні авіарейси допомагають дістатися на Батьківщину за лічені години. У цій європейській країні рівень життя і розвитку в рази вище, ніж у нас - і це не можна не відзначити.

Робота для жінок у Польщі може бути різноманітною, враховуючи вікові особливості, кваліфікацію та освіту. Українкам характерні всі риси, щоб стати сумлінними та відповідальними співробітницями. Тому польські роботодавці дуже цінують співпрацю з українками і пропонують вигідні умови, гідну оплату праці.

На сьогоднішній день, жіночих вакансій дуже багато і наше кадрове агентство залюбки допоможе відшукати гідну пропозицію спеціально для Вас. Середня заробітна плата для жінок становить від 600 доларів в місяць, при тому, що багато роботодавців надають житло безкоштовно або за символічну плату.

«Жіночі» вакансії в Польщі

Робота в Польщі для жінок - щасливий квиток у краще майбутнє, де можна підвищити свій матеріальний добробут, а також набратися цінного досвіду. У більшості випадків, робота не складна, не вимагає застосування фізичної сили.

Тут завжди можна відшукати добре вакантне місце, навіть якщо у Вас немає спеціальної освіти і досвіду роботи. Популярні жіночі вакансії: кухарі, швачки, доглядальниці, няні, фасувальники, пакувальники, маркувальники, малярі-штукатури. Можна відшукати роботу в Польщі для українців і по своїй спеціальності в сфері медицини, дизайну, краси і здоров'я.

Скориставшись допомогою наших досвідчених та кваліфікованих фахівців, кожна дівчина та жінка отримує шанс кардинально змінити своє життя на краще. Наше агенство по працевлаштуванню підберемо для Вас найкраще вакантне місце, оформимо пакет документів (враховуючи українське та польське законодавство) для офіційного працевлаштування та виїзду за кордон. Завжди можна проконсультуватися з нами по будь-якому питанню (навіть знаходячись в Польщі). Ми надаємо гарантію стабільності!

 

Часті питання

 

Які вакансії для жінок у Польщі можуть запропонувати❓

Для жінок пропонується відносно неважка фізично робота: на складі, пакувальницею, фасувальницею, сезонна робота зі збору ягід чи овочів тощо.

Скільки може заробляти жінка в Польщі❓

Це залежить від вакансії, важкості роботи. Різниці в оплаті на однаковій вакансії для чоловіків та жінок немає.

Чи безпечно жінці їхати на роботу в Польщу❓

Якщо шукати її самостійно та погоджуватися на роботу без договору – ні, адже ніяких гарантій того, що роботодавець не є шахраєм, ви не зможете отримати. Працевлаштовуватися у Польщі за допомогою нашого агентства безпечно для всіх.

Чи легальна робота в Польщі для жінок❓

Безперечно, ми шукаємо та знаходимо для вас виключно легальну роботу за трудовим договором. Для можливості працевлаштування обов’язково потрібно оформити робочу візу. У цьому питанні наші спеціалісти також можуть допомогти.