UA

Робота в Польщі для жінок

Error get alias

робота в польщі для жінок

Дуже давно, жінка почала відстоювати власні політичні права та обов’язки, також здобула можливість на освіту та кар’єру. Сучасна українська жінка заробляє гроші на рівні з чоловіком, тому не дивно, що представниці прекрасної статі часто виїжджають на заробітки до Польщі.

 

На превеликий жаль, в нашій країні давно вже немає тих умов, коли сім'я може повноцінно жити, ні в чому собі не відмовляючи. А що говорити про тих жінок, які самостійно виховують дітей! Саме тому, рішення відправитися на заробітки за кордон, часом, виникає, спонтанно, від безвиході. Вирушаючи до Польщі, Ви ніколи не пошкодуєте про своє рішення, так як тут зовсім інший рівень життя і роботи. Навіть якщо Ви приймете рішення поїхати з дитиною, у Вас все обов'язково вийде!

 

Польща країна славиться розвиненою економікою, більш високим рівнем життя. Територіальна близькість, мовна схожість та менталітет допомагає українцям швидше адаптуватися в сусідній країні. Завжди «зігріває» думка про те, що перебуваєш недалеко від будинку, а комфортні авіарейси допомагають дістатися на Батьківщину за лічені години. У цій європейській країні рівень життя і розвитку в рази вище, ніж у нас - і це не можна не відзначити. Багато хто стверджує, що приїжджаючи до Польщі, вони не відчувають глобальної різниці, і думають, що знаходяться вдома. Все дуже схоже на те, як на батьківщині, тільки рівень життя краще . З іншого боку, є на що подивитися: архітектура, культура, менталітет. Сусідня держава завжди доброзичливо приймає українок, а роботодавці намагаються запропонувати вигідні умови.

 

Робота для жінок у Польщі може бути різноманітною, враховуючи вікові особливості, кваліфікацію та освіту. Українкам характерні всі риси, щоб стати сумлінними та відповідальними співробітницями. Тому польські роботодавці дуже цінують співпрацю з українками і пропонують вигідні умови, гідну оплату праці. Поставте перед собою мету і намагайтеся її досягти. Наше агентство допоможе реалізувати Ваші цілі і завжди стане на Вашу сторону. Знайдемо вакансію, яка буде відповідати бажаному графіку і окладу. Попрацювавши трохи часу, Ви станете розуміти польську мову і при бажанні, можна буде замінити роботу на більш високооплачувану зі знанням польської мови.

 

На сьогоднішній день, жіночих вакансій дуже багато і наше кадрове агентство залюбки допоможе відшукати гідну пропозицію спеціально для Вас. Середня заробітна плата для жінок становить від 600 доларів в місяць, при тому, що багато роботодавців надають житло безкоштовно або за символічну плату.

 

«Жіночі» вакансії в Польщі

 

Робота в Польщі для жінок - щасливий квиток у краще майбутнє, де можна підвищити свій матеріальний добробут, а також набратися цінного досвіду. У більшості випадків, робота не складна, не вимагає застосування фізичної сили.

 

Тут завжди можна відшукати добре вакантне місце, навіть якщо у Вас немає спеціальної освіти і досвіду роботи. Популярні жіночі вакансії: кухарі, швачки, доглядальниці, няні, фасувальники, пакувальники, маркувальники, малярі-штукатури. Можна відшукати роботу в Польщі для українців і по своїй спеціальності в сфері медицини, дизайну, краси і здоров'я. Навіть влаштувавшись на фабрику або завод, Ви будете заробляти  більше, ніж отримують деякі державні начальники в Україні. Уважно подивіться кожну запропоновану вакансію, зважте всі «за» і «проти», при необхідності необхідну інформацію можна перевірити у співробітників, які безпосередньо зв'язуються з польськими роботодавцями.

Наше кадрове агентство постійно оновлює список діючих вакансій, тому якщо сьогодні Ви нічого бажаного для себе не побачили - не варто впадати у відчай, можливо, завтра, з'явиться саме Ваш варіант. А найкраще, зв'яжіться з нашими співробітниками і розкажіть, щоб Ви хотіли для себе.

Життя багатьох українок, які знайшли роботу за допомогою нашого агентства, кардинально змінилося в кращу сторону. Скажімо по-секрету, що деякі навіть не бажають повертатися на батьківщину, так як немає перспектив. Робота в Польщі допоможе кожній дівчині та жінці вийти на новий рівень та швидше досягти своєї мети, реалізувати плани. У цій країні праця оцінюється набагато вище, тому тут реально заощадити  грошей на квартиру, машину і навчання дітям. Головне - правильно вибрати роботу, яка буде приносити задоволення та дохід!

 

Скориставшись допомогою наших досвідчених та кваліфікованих фахівців, кожна дівчина та жінка отримує шанс кардинально змінити своє життя на краще. Наше агенство по працевлаштуванню підберемо для Вас найкраще вакантне місце, оформимо пакет документів (враховуючи українське та польське законодавство) для офіційного працевлаштування та виїзду за кордон. Завжди можна проконсультуватися з нами по будь-якому питанню (навіть знаходячись в Польщі). Ми надаємо гарантію стабільності!

 

 

Часті питання

 

Які вакансії для жінок у Польщі можуть запропонувати❓

Для жінок пропонується відносно неважка фізично робота: на складі, пакувальницею, фасувальницею, сезонна робота зі збору ягід чи овочів тощо.

Скільки може заробляти жінка в Польщі❓

Це залежить від вакансії, важкості роботи. Різниці в оплаті на однаковій вакансії для чоловіків та жінок немає.

Чи безпечно жінці їхати на роботу в Польщу❓

Якщо шукати її самостійно та погоджуватися на роботу без договору – ні, адже ніяких гарантій того, що роботодавець не є шахраєм, ви не зможете отримати. Працевлаштовуватися у Польщі за допомогою нашого агентства безпечно для всіх.

Чи легальна робота в Польщі для жінок❓

Безперечно, ми шукаємо та знаходимо для вас виключно легальну роботу за трудовим договором. Для можливості працевлаштування обов’язково потрібно оформити робочу візу. У цьому питанні наші спеціалісти також можуть допомогти.