UA

Робота в Польщі на заводах

Error get alias
робота в польщі на заводі

На сьогоднішній день, рівень життя в Україні значно погіршився і це відчули на собі багато українських сімей. Воєнний стан на сході країни ще більше погіршив ситуацію, так як закрилася величезна кількість підприємств і компаній, які протягом багатьох років забезпечували людей стабільною роботою і зарплатою.

Нестабільність в економіці та інших сферах життєдіяльності, все частіше, змушує наших співвітчизників шукати роботу за кордоном. Польща завжди гарно приймає українців, пропонуючи вигідні умови праці та офіційне працевлаштування. Польські підприємства активно розвиваються, тому спостерігається гостра нестача робочих на заводи.

Високооплачувана робота в Польщі на заводі - мета багатьох українців. Тут фіксується гідний рівень заробітної плати, схожість в мові і культурі, є можливість офіційно працевлаштуватися з повним соцпакетом. Житло надається безкоштовно або на пільговій основі, багатьох забезпечують харчуванням і видають спецодяг. Є дуже зручна можливість працювати разом з дружиною/чоловіком. З часом можна отримати дозвіл на проживання і навіть громадянство.

Кожен іноземець може обрати для себе ту сферу, яка найбільше подобається.

Робота в Польщі на заводі без посередників пропонує різні вимоги до співробітників, трудові умови, проживання та заробітну платню. Майже на всіх підприємствах роботодавці готові прийняти працівників без досвіду і навчити їх з нуля. Варто наголосити на тому, що більшість польських заводів відкриті нещодавно і тому дуже високий відсоток автоматизації.

Як влаштуватися працювати на завод в Польщі?

Відчуваєте гостру нестачу грошей, тому бажаєте поїхати на заробітки? Будьте впевнені, Ваша щаслива вакансія Вас вже чекає!

Пошук роботи на заводі починається з розшуку надійного роботодавця - без його запрошення робочу візу оформити неможливо. Не ризикуйте та не шукайте роботу самостійно через інтернет, зараз багато шахраїв та аферистів! Довірте пошук роботи надійному агентству, спеціалісти якого зроблять всю роботу на високому рівні.

Звертаючись до нашої компанії Europe Service, можете розраховувати на професійну допомогу, ми допоможемо отримати бажану вакансію в Польщі та оформимо для Вас всі необхідні документи для перетину кордону і офіційного працевлаштування. Обирайте нас, зробимо все можливе, щоб кожен клієнт отримав бажану вакансію! Гарячі і популярні пропозиції у нас є завжди!

 

Часті питання

 

Скільки можна заробити в Польщі на заводі❓

Як свідчить статистика, середня зарплатня на заводах в Польщі коливається від 11 до 15 злотих на годину. Відповідно, в залежності від оплати за годину, а також від кількості робочих днів і годин, в місяць можна заробити від 2500 до 4000 злотих.

Ким можна працювати на заводі в Польщі❓

Робота на заводі в Польщі - це величезна різноманітність вакансій, що дозволяє вибрати оптимальний варіант за здібностями. Робота від пакувальника і сортувальника для тих, хто не має досвіду, до повноцінної участі в процесі виробництва.

Які заводи пропонують працевлаштування в Польщі❓

У Польщі розташована велика кількість потужностей виробництва різних світових брендів. Тому можна влаштуватися, наприклад, на завод бренду Samsung, IKEA, Lays і т.д. Роботу на заводі в Польщі українцям можуть запропонувати також невеликі локальні виробництва.

Чи легальна робота в Польщі для українців❓

Звісно. Через наш сервіс ви зможете знайти тільки легальну роботу на заводі в Польщі. Працевлаштування підтверджується укладанням договору, який є для працівника гарантією стабільного заробітку і нормованого робочого графіка.