UA

Робота в Польщі на фабриках

Error get alias
робота на фабриках в польщі

Серед багатьох популярних варіантів роботи в Польщі, дуже цінні вакансії на фабриках, так як дають змогу заробляти гроші всім бажаючим, без виключення. Працелюбних українців польські роботодавці поважають та роблять все можливе, щоб іноземці якомога більше часу працювали. Пристосуватися до життя в цій європейській країні не складно, адже тут відзначається схожість мови, культури та менталітету.

Комфортне і тепле приміщення, висока з/п, стабільність і можливість надалі розвиватися – основні критерії, що приваблюють наших співвітчизників, які вирішили виїхати в країну ЄС.

Основні переваги даної роботи: гідний оклад, не складні умови праці та автоматизовані технології. Польські фабрики завжди висувають широкий вибір вакансій для чоловіків і жінок, а також для сімейних пар.

Вимоги до потенційних працівників: бажання працювати та заробляти, витривалість, швидке виконання поставлених завдань, порядність, цілеспрямованість.

На яких фабриках можна працевлаштуватися? Насправді, на території Польщу функціонує безліч фабрик: кондитерські, шоколадні, чайні, косметичні, парфумерні, меблеві, паперові, взуттєві, швейні, тютюнові, та інші. Кожна з них висуває свої умови, графік та обов’язки. Робота в Польщі на кондитерській фабриці буде цікава тим чия професія пов’язана з приготуванням десертів, кожен повинен знайти для себе ту вакансію, яка зможе сподобатись. Кожна посада має свої особливості.

Умови праці на польських фабриках

Якщо Ви бажаєте покращити свій матеріальний стан, придбати нерухомість, автомобіль, тоді робота в Польщі на фабриці – саме те, що Вам зараз потрібно!

Частіше за все, роботодавці не висувають до працівників жодних вимог, житло надається недалеко від роботи (безкоштовно або за невелику плату), 5-ти денний графік роботи по 8-10-12 годин на добу. За години переробки працівники отримують майже подвійний оклад.

Кадрове агентство Europe Service підбере спеціально для Вас найкращу вакансію, про яку Ви мрієте! Наші досвідчені спеціалісти зроблять все можливе для того, щоб Ви отримали бажану роботу зі стабільним високим заробітком. Допоможемо реалізувалися і знайти справу, яке припаде до душі. Всі клопоти з оформлення пакету документів і виїзду за кордон ми беремо на себе! Надаємо інформаційний супровід на будь-якому етапі.

Ваше майбутнє залежить тільки від Вас – пам’ятайте про це…

 

Часті питання

 

Скільки можна заробляти на кондитерській фабриці в Польщі❓

Оплата зазвичай погодинна, в середньому – 13-15 злотих за годину.

Хто може працювати на кондитерській фабриці в Польщі❓

Така робота підходить для жінок, чоловіків, сімейних пар.

Які вакансії пропонують кондитерські фабрики в Польщі❓

Найчастіше на таку роботу можна влаштуватися пакувальником, сортувальником, маркувальником.

Чи важка фізично робота на кондитерській фабриці в Польщі❓

Така робота вважається помірно важкою, вона потребує в основному спритності. В середньому робочий день триває 8-12 годин 5-6 днів на тиждень. Частина процесів виконується стоячі, частина – сидячі.
/font>