UA

Вакансії по Umova o Prace

Error get alias
робота в польщі по Umova o Prace

Зібралися на заробітки до сусідньої держави і мрієте влаштуватися офіційно? Дуже правильне та мудре рішення – легальне працевлаштування захистить від непорядних роботодавців і дасть шанс отримувати стабільну високу заробітну плату. Umowa o pracę допоможе захистити права всіх працюючих українців, згідно діючих законів.

Робота в Польщі по умові о праце - гарантія надійності і безпеки! Таку назву отримав легальний договір праці, який підпорядковується Трудовому кодексу польської Республіки. Підписуючи, потрібно уважно його вивчити і перевірити, чи немає в ньому неточних або підозрілих нюансів, що суперечать закону.

Укладати угоду при працевлаштуванні потрібно для того, щоб перебувати в максимальній безпеці, і не мати проблем з діючими законами. Неофіційне працевлаштування в чужій країні загрожує чималою штрафною сумою або навіть депортацією з Польщі.

Umowa o pracę: які типи існують?

- На пробний період. Потрібен у тому випадку, коли роботодавець і потенційний працівник бажають впевнитися, що вони зможуть співпрацювати один з одним.

Після закінчення терміну договору, співпраця завершується. При взаємною домовленістю сторін підписується інший тип трудового контракту.

  1. Для конкретного терміну. Зручний вид, але роботодавці не часто бажають підписувати саме такий договір. Період дії вказується в контракті, продовжувати термін дії можна ще настільки ж, при подальшому продовженні договір стає актуальним на необмежений час. Розірвати контракт можна за бажанням двох сторін.
  2. Безстроковий. (Okres probny)  Найпопулярніший тип договору, що має необмежений термін дії. Тут фіксуються певні робочі відносини на певний період часу.
  3. На певний обсяг роботи. (Na czas wykonania okreslonej pracy) Підходить тоді, коли немає можливості прописати конкретний проміжок часу для виконання роботи. Втрачає силу після завершення працівником трудового завдання. Розрахований на необмежений час, має безстроковий період дії, розірвати можна за згодою обох сторін.

Наші досвідчені і кваліфіковані робітники діють виключно в межах українського та польського законодавства. Всі документи ретельно перевіряють, тому нашим клієнтам нема за що хвилюватися! Все відбувається легально, надається інформаційний супровід на кожному етапі працевлаштування. Довіртеся нам, і наше агенство по працевлаштуванню надасть професійну допомогу, яку Ви потребуєте!

 

Часті питання

 

Що таке Umowa o pracę❓

Дослівно цей тип угоди між працедавцем та робітником так і перекладається – «трудовий договір». Це типовий договір, який потрібно укладати тим, кому з тих чи інших причин не підходять інші типи трудових контрактів.

Чи можна працювати в Польщі, не укладаючи Umowu o pracę❓

Так, але тільки за умови підписання якогось іншого типу трудового договору. Працювати без укладання договору неможливо – це незаконно та небезпечно.

Роботодавець не пропонує підписати Umowu o pracę. Чому❓

Велика кількість українських заробітчан в Польщі стикається з проблемою, коли працедавець пропонує підписати не Umowu o pracę, а будь-який інший трудовий договір. Чому це відбувається? Справа в тому, що тільки Umowa o pracę підпорядковується правилам Трудового Кодексу, тобто передбачає більшу відповідальність роботодавця.

Коли має підписуватися Umowa o pracę❓

Не пізніше кінця першого робочого дня.