RU
UA
Статті

Як підключитися до мобільних операторів в Польщі? Детальний гід європейськими тарифами для українських переселенців

Кількість українських біженців через війну з Росією перевищила до 4 млн, підрахували у ООН. Це найбільша хвиля тимчасової міграції в сучасній історії ЄС. Одна із головних потреб біженців – залишатись на зв’язку. Ми склали список по мобільним тарифам Польщі

Orange

Оператор на місяць кожному громадянину України дає SIM-карту, де є 100 хвилин на дзвінки в Україну, безкоштовні розмови по країні, повідомлення у Польщі й 30 ГБ інтернету. 

Сім карту Orange можна купити і зареєструвати в понад 30 000 пунктів на території Польщі, наприклад у сервісних центрах Orange, магазинах, кіосках чи на почті. До реєстрації сім карти необхідно мати при собі оригінал паспорту чи інший документ, який підтверджує особу.

Після безкоштовного місяця можна підключити тариф ʼБез лімітуʼ. Він дає безлімітні дзвінки, СМС, ММС та 30 ГБ інтернету. Вартість – 30 злотих. Поповнити картку можна в магазинах Orange, у додатку Мій Orange, а також у магазинах та на заправках. 


T–Mobile

Оператор дає безлімітні дзвінки та SMS з Польщі в Україну, 10 ГБ інтернету в Польщі, 100 хвилин на дзвінки в Польщі. Отримати картку можна в магазинах T–Mobile. 

Після місяця користування абонент може підключити тарифи Unlimited S, M, L або XL. Все залежить від інтернет-потреб. Якщо достатньо 1 ГБ, місячна плата буде 20 злотих, за 20 ГБ – 25 злотих, 30 ГБ – 30 злотих, 40 ГБ – 39 злотих. Крім того, тарифи M та L підтримують вище якість відео: DVD Quality та HD Quality відповідно. Активувати тарифні плани можна за кодом на сайті. 

Поповнити рахунок зручно в додатку Mój T–Mobile або на сайті www.doladowania.t–mobile.pl