RU
UA
Статті

Два види візи: національна D-06 та воєводська

Перший варіант реєструється з урахуванням дозволу виконання трудової діяльності терміном на один рік. Завдяки їй ви можете легально перебувати в Польській Республіці. Варто враховувати, що офіційне працевлаштування у цьому випадку можливе лише у підприємця, який оформив це запрошення. Якщо є бажання працювати за другим варіантом, новий наймач повинен від особистого підприємства зареєструвати аналогічну пропозицію (оформити її виходячи зі стандартів чинного законодавства).

Проблеми з D-06

З боку нового польського роботодавця можуть виникнути такі проблеми:

  • За законом термін виготовлення складає півтора місяця, за фактом – значно більше. Ціна складає 100 злотих плюс оплата поїздок.
  • У цей період ви не можете легально працювати, оскільки ще не підписано договір (ми не радимо приступати до своїх посадових інструкцій без укладання трудового контракту).
  • Гарантій, що дозвіл буде готовий, а ви ще продовжуєте чекати на нього, немає (за цей період людина може вирішити повернутися додому, взагалі передумати працювати або знайти іншу вакансію).

Єдиний вихід полягає в тому, що останні шість місяців ви не знаходилися в Польщі та ніде не працювали нелегально. На воєводській візі наймач може зробити заяву про те, що має намір офіційно влаштувати на своє підприємство іноземного громадянина. У цьому випадку термін легального устрою становить максимум пів року. Потім необхідно повернутися додому або шукати роботу без підписання контракту (спричиняє ризик залишитися без оплати праці).

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити наступний висновок: віза D-06 підходить людям, які абсолютно впевнені в польському наймачі, не збираються його міняти, хочуть легально перебувати на території цієї держави.

Наше кадрове агентство працює тільки з перевіреними роботодавцями, які офіційно підписують трудовий контракт зі співробітниками. Ми гарантуємо інформаційну та юридичну підтримку, відповідаємо на питання, що цікавлять, розповідаємо про різні нюанси, знаходимо персональний підхід до кожного клієнта, забезпечуємо комфортні умови співпраці, озвучуємо демократичні ціни за послуги. За тривалий період роботи заслужили високий рейтинг, безліч позитивних відгуків та надійну репутацію. Ви точно залишитеся задоволені отриманим результатом, професійним обслуговуванням та зверненням до нашої кадрової агенції загалом.