RU
UA
Статті
Новини

Нові обмеження для бажаючих в'їхати до Польщі

У зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації, початком четвертої хвилі пандемії та поширенням нового штаму коронавірусу Омікрон були прийняті нові обмеження для людей, які прагнуть в'їхати на територію Польщі через Шенгенську зону. Про це заявив міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельськи на прес-конференції 7 грудня.


Відтепер люди, які в'їхали на територію Польщі зобов'язані надати результат ПЛР тесту або тесту на антитіла, який був зроблений не більше ніж за 24 години до моменту перетину кордону.


ВАЖЛИВО ЗАЗНАЧИТИ, ЩО ВАКЦИНАЦІЯ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВАС ВІД ТЕСТУВАННЯ!!!!Тобто, незалежно від того, маєте ви сертифікат вакцинації чи ні, ви все одно зобов'язані зробити тест для перетину кордону!


Для невакцинованих знову стає обов'язковим проходження 14-денного карантину, який можна скоротити, зробивши тест на 8-й день.


Крім цього, набуває чинності ряд змін щодо відвідування навчальних та культурних закладів, спортзалів та басейнів, ресторанів, кафе та барів, а також щодо користування громадським транспортом.


Роботодавцям буде надано більше ресурсів для перевірки працівників на коронавірус, щоб уберегти колектив від масового розповсюдження COVID-19.

З березня можливе введення обов'язкової вакцинації для певних груп робітників.


У той час як епідеміологічна ситуація у світі постійно змінюється, ми стежимо за тим, щоб у вашому розпорядженні була актуальна інформація та правила перетину кордону, що діють на даний момент.