Перелік документом для легальної роботи в Польщі


За законодавством Польщі громадяни не з ЄС, які знаходяться в Польщі, можуть працевлаштуватися при наявності дозволу на роботу.
 1. Дозвіл на роботу тип А (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ A) - найпоширеніший документ, який дає право легально працювати. На підставі якого дозволяє зробити воєводської візу в Польщі і видається терміном від 1 до 3 років. Робиться цей документ до півроку;
 2. Дозвіл на роботу тип В (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ В) - перебування в Польщі більше півроку і працевлаштований в польському ТОВ;
 3. Дозвіл на роботу тип С (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ С) - при перебуванні у відрядженні філії компанії в Польщі більше 30 днів;
 4. Дозвіл на роботу тип D (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ D) - необхідно отримувати представникам іноземних фірм, які не мають своїх постійних представництв в РП, які прибули для тимчасового виконання обов'язків;
 5. Дозвіл на роботу тип S (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ S) - дозвіл працювати на сезонних роботах, що включають сфери сільського господарства, лісівництва, туризму і багато іншого. Такий дозвіл (а також видана на його підставі віза D05b) може мати максимально допустимий період 270 днів на рік.
 6. Дозвіл на роботу тип Е (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ Е) - Інші випадки, які не підпадають під попередні пункти. Робиться цей документ роботодавцем в Уженде Воєвудський від 1 до 3 місяців.
 7. Заява про доручення роботи іноземцеві (oświadczenie o powierzeniu pracy cudzoziemcowi) для громадян: України, Росії, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови. Робиться він роботодавцем в Уженде Праці 7-10 днів.

Цей документ дає право на роботу терміном, що не перевищує півроку на кожен рік, що дозволяє відкрити візу на півроку або працювати по біометричного паспорту.

Для пристрою на легальну роботу необхідно мати:
 • дійсний закордонний паспорт;
 • Zezwolenia або Оświadczenie;
 • відкрита віза.

Для громадян України для працевлаштування по вирішенню тип Е / С (Zezwolenia na pracę cudzoziemca typ Е / C) необхідно мати:
 • закордонний паспорт;
 • внутрішній паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • при наявності трудової книжки;
 • для чоловіків військовий квиток.

Якщо вас зацікавила робота в Польщі, всю більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів, які завжди з радістю Вам допоможуть і проконсультують на кожному етапі працевлаштування.

Кожного дня додаються актуальні вакансії від прямих роботодавців
Підписуйтесь на наш канал у Viber!

Читайте так же

Вам потрібно сплатити сервісний збір до візового цетнру, який становить...
Роздрукувати квитанцію достатньо просто. Це можна зробити в 3 прості кроки...
Анкета у візовий центр заповнюється достатньо легко, пройдемося по всіх пунктах почергово...