RU
UA
Статті

Як зареєструватися для продовження тимчасового захисту в Чехії

Головна / Новини / Як зареєструватися для продовження тимчасового захисту в Чехії

У Чехії розпочалась реєстрація для продовження тимчасового захисту. Вона відбувається в онлайн-режимі.

Подати заявку на продовження спеціального статусу українці можуть до 15 березня. Далі потрібно буде в зазначений день прийти до відділення МВС. Сайт для онлайн-реєстрації на продовження тимчасового захисту уже розпочав роботу. Для початку потрібно заповнити інформацію та записатися на фізичний візит до підрозділу МВС Чехії. Це буде першим етапом, який автоматично продовжить тимчасовий захист до 30 вересня 2024 року. А вже під час прийому у МВС біженцям видають візову наклейку, яка забезпечує тимчасовий захист до 2025 року.

Перш за все українцям потрібно створити новий обліковий запис на спеціальному сайті. Там слід вказати свою електронну адресу, а також надати наступну інформацію:
  • прізвище та ім'я;
  • номер паспорта;
  • номер першої візи тимчасового захисту (за наявності);
  • свою адресу проживання у Чехії.

Якщо потрібно зареєструвати дитину до 15 років:
  • вкажіть адресу та назву школи або дитсадка, до якого ходить дитина;
  • надайте документ, що підтверджує зв'язок дорослого з дитиною (свідоцтво про народження, нотаріально засвідчену довіреність від батьків дитини або афідевіт).

Українці, яким вже виповнилось 15 років, можуть реєструватися самостійно.

Лист із підтвердженням реєстрації на продовження тимчасового захисту надійде на вашу електронну адресу. Під час онлайн-реєстрації вам запропонують заповнити невеличку анкету для розуміння потреб українських біженців та покращення якості послуг.
Чехія Новини