Українці в Німеччині. Безплатне вивчення німецької мови.
Головна / Новини / Українці в Німеччині. Безплатне вивчення німецької мови.
Через повномасштабну війну, яку росія розгорнула проти України, свої домівки були вимушені покинути мільйони українців, сотні тисяч з яких переїхали до Німеччини.
Знання мови є важливим фактором для того, щоб зорієнтуватися у новій країні. У даній статі зібрана корисна інформація щодо безплатного вивчення німецької мови.
Deutsche Welle – платформа українською мовою, де можна вивчати німецьку онлайн. Насамперед сайт пропонує пройти тест на визначення рівня німецької мови, проте можна й одразу обрати потрібну лекцію та розпочати вивчення мови. Крім того, на сайті є словник та розділ з граматикою.
Papagei – онлайн-платформа з безплатними курсами німецької мови для біженців. Щоб розпочати навчання слід зареєструватися за адресою електронної пошти, скориставшись формою реєстрації нижче. Після реєстрації завантажте безплатну програму PAPAGEI з iOS або Google App Store і можете приступати до вивчення німецької мови. За допомогою даної онлайн-платформи, ви можете отримати базові знання для орієнтації в повсякденних ситуаціях. Якщо рівень вашої німецької є поглибленим, то доступні також професійні мовні курси.
Easy German — сайт з відео та подкастам, на якому розташовані повсякденні розмови німців. Цей сайт підійде для того, щоб вчитися правильної вимови та тренувати сприйняття мови на слух.
Vhs – курси для дорослих у Берліні. Вам потрібно буде пройти тест, який визначить рівень вашої німецької. Після чого для вас буде підібрано курс, який відповідає вашим навичкам. На даному курсі є можливість відвідати 1 тис. уроків, а заняття відбуваються три рази на тиждень. Крім того, на платформіVhs є безплатна можливість вивчати німецьку мову онлайн.
DÜS Eckert – мовна школа, що надає безплатні початкові курси німецької мови для біженців з України. Є можливість навчитися:
Спілкуватися на повсякденні теми.
Записувати контактну інформацію та заповнювати базові формуляри.
Підтримувати просту розмову німецькою мовою.
Курси можуть відвідувати особи віком від 14 років, які були змушені покинути Україну, незалежно від зазначеної країни у паспорті. Для того, щоб записатись слід завітати до офісу школи у відповідний час, принести із собою паспорт. Також потрібно мати посвідчення про вакцинацію чи ПЛР-тест.