Чоловіки, жінки, сімейні пари до 50 років - постійний набір на упаковка гаджетів і флешечек Mid Ocean Brands. Без досвіду роботи і без знання мови. Офіційне оформлення. Тільки легальне працевлаштування. Допоможемо оформити всі документи без передоплат. Робота в Польщі. Телефонуйте і отримаєте Вашу роботу вже зараз!

Вакансія: пакувальники навушників і ручок
Потрібні жінки і сімейні пари на продукцію рекламних виробів Mid Ocean Brands. Компанія Mid Ocean є одним з провідних оптових декораторів європейських рекламних виробів, текстильних і індивідуальних виробів для бізнесу. Головний офіс компанії розташований в Нідерландах, а один з головних центрів логістики та накладення друку знаходиться в Польщі, в Руді-Шльонський. Компанія має 50-річний досвід роботи в якості постачальника рекламних виробів для агентств і підприємств по всьому світу.

Обов'язки:
робота полягає в розпакування і перепакування виробів (чашки, ручки, навушники, флешки і т.д.) для нанесення рекламного друку (наприклад логотипи фірм).
до основних обов'язків належить розпакування рекламних гаджетів, підготовка до виробництва, приклеювання дрібних елементів, підрахунок продукції, упаковки готових рекламних гаджетів, виконання доручень керівника. Для амбітних працівників через кілька місяців є можливість перекладу на іншу посаду - обслуговування машин, проводять нанесення друку на рекламній продукції. Розподіл робочих обов'язків відбувається безпосередньо на виробництві.

Зарплата:
оплата - 12.88 злотих нетто;
надбавка за роботу в нічні зміни - 20%;
надбавка за переробки (понад 8 ч. / День) - 50%;
надбавка за переробки у вихідні - 100%;
Графік роботи:
графік роботи 10 - 12 годин;
5 - 6 днів на тиждень;
є переробки - 40-50 год. / міс
робота постійна - не сезон;
Проживання:
безкоштовне проживання - житло з усіма зручностями,
кімнати на 2-4 людини;
Оформлення:
офіційне оформлення по Umowa o pracę;
працівники проходять медичний огляд і інструктаж з охорони праці;
лікарняний і медична страховка за рахунок компанії;
Місце роботи:
місто Руда-Шльонська (18 км від міста Катовіце)
Дивіться також